Warning: A non-numeric value encountered in /www/wp-content/themes/realsoccer-v1-01/include/gdlr-admin-option.php on line 10 Warning: A non-numeric value encountered in /www/wp-content/themes/realsoccer-v1-01/include/gdlr-admin-option.php on line 10 v.v. Clinge » De jeugd heeft de toekomst!

Nieuws

De jeugd heeft de toekomst!

Komende zondag is de derby VV Clinge – HVV’24. Voorafgaand aan de derby spelen om 14.00 uur onze jonge matadors van VV Clinge J07 hun eigen derby tegen HVV’24 JO7. Na afloop zullen ze de spelers van het eerste team het veld op begeleiden.

Komen jullie ook kijken? Komende zondag 02-12 om 14.30 op Sportcomplex Malpertuus!

Tot dan!

Leave a Reply

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful